Sadece Üretici ve Direkt İthalatçı Ürünleri Satış Platformudur.

Hakkımızda

Biz kimiz?

2020 yılında kurulan Directd2c Türkiye’de ve asli hedefi dünyada üretici tedarikçiden alıcıya satış platformudur.Gıda, giyim, makine, elektrik elektronik, inşaat, mobilya gibi 20 ana kategoride ve 1900 alt kategoride milyonlarca ürünü online pazarlara ulaştırır.

Ne Yaparız?

Üreticilerin Made in Türkiye etiketli ürünlerinin aracısız direkt olarak Türkiye ve dünya pazarlarında yerini almasını ve rekabetçi kalite ve fiyatla ürünlerimize olan talebin dolayısıyla üretimin artmasını ve ayrıca alıcıların da tek bir platformdan ve çok sayıda üreticiden uygun fiyatlarla toptan ürün alabilmelerini sağlamak hedefimizdir.

Hedefimiz Nedir?

Directd2c Online Satış Platformunun vizyonu küçük ve orta ölçekli tedarikçilerin küresel olarak yeni alıcılara ulaşmalarına ve karlarını artırmalarına yardımcı olmak ve küresel toptan ticareti kolaylaştırmaktır. Amacımız üreticilerin ve tedarikçilerin ana pazarlama kanalı haline gelmektir. Küçük ve orta ölçekli satıcıların büyük bir yatırım yapmadan toptan satış pazarına girmesini mümkün kılmak ve büyümelerine yardımcı olmaktır.

;
Menüyü Kapat